Bilety Bilety

Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce!

Wielki powrót królowej. Céline Dion wystąpi w Polsce!

 

Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce w łódzkiej Atlas Arenie i TAURON Arenie Kraków. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po czternastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. To będzie niezwykłe wydarzenie pierwszej połowy 2024 roku. Organizatorem koncertów Céline Dion w Polsce jest agencja Prestige MJM. 

 

Ze względu na stan zdrowotny artystki koncerty zostały przełożone na 2024 rok. Wydarzenia odbędą się 8 marca w Atlas Arenie w Łodzi oraz 10 marca w TAURON Arenie Kraków. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

 

 

W 2019 roku artystka powróciła na największe areny koncertowe świata w fantastycznym stylu. Po sześciu latach przerwy od koncertowania zaprezentowała publiczności swoje najnowsze anglojęzyczne wydawnictwo płytowe „Céline COURAGE”. W ramach trasy “COURAGE World Tour” Celine odwiedzi łącznie niemal setkę miast na kilku kontynentach!

 

Céline Dion - to wokalna potęga, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Mając 18 lat miała już na swoim koncie olbrzymią liczbę nagród, a w latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów. Od tego momentu, podczas ponad 35-letniej nieprzerwanej kariery, sprzedała prawie 250 milionów albumów. Céline Dion zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień, w tym: pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Awards, 20 nagród Juno (Kanada) i 40 nagród Félixa (Quebec). Podczas World Music Awards w 2004 roku otrzymała nagrodę Diamond, która potwierdziła jej pozycję, jako najlepiej sprzedającej się wokalistki wszech czasów. Została również laureatką prestiżowego wyróżnienia Icon Award, przyznaną przez Billboard Music Awards w 2016 roku za całokształt twórczości. Jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najczęściej nagrywających gwiazd na rynku.

 

 

Piosenki Céline Dion wciąż biją rekordy popularności. Podczas rezydencji w The Colosseum at Caesars Palace w Las Vegas, zagrała ponad 1.100 koncertów dla ponad 4,5 miliona fanów! W czerwcu 2018 roku zrobiła dwumiesięczną przerwę od Las Vegas i wyruszyła zagranicę, aby zrealizować całkowicie wyprzedaną trasę CÉLINE DION LIVE 2018. Artystka zaśpiewała na 22. koncertach w 12. miastach Azji, Australii i Nowej Zelandii dla 260 tysięcy fanów. Występy były jednymi z najbardziej dochodowych w tamtym roku na świecie, przynosząc prawie 57 milionów dolarów zysku. Dzięki remiksowi singla „Ashes” z filmu Deadpool 2, piosenkarka znalazła się na liście przebojów US Dance Club.

 

We wrześniu 2019 roku Céline Dion wydała trzy nowe utwory, które weszły w skład jej niezwykle wyczekiwanego albumu COURAGE. Najnowsze kawałki artystki to: „Imperfections”, „Lying Down,” i „Courage”. Piosenki wskazują na nowy, ekscytujący kierunek twórczy Céline. Lepiej będą mogli się z nim zapoznać fani podczas najbliższych koncertów. Album COURGAGE, na który składa się eklektyczna mieszanka pięknych ballad i bardzo rytmicznych utworów, ukazał się na całym świecie 15 listopada 2019 roku. 

 

 

26 września 2019 roku Céline Dion ogłosiła kolejne daty na trasie COURAGE WORLD TOUR. Występy przewidują wieczory m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, w tym po raz pierwszy na Cyprze i Malcie. Artystka ponownie przyjedzie także do Polski i to na dwa występy! Bilety można kupić poprzez stronę www.biletserwis.pl.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.