Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2014

Wielki musical w Atlas Arenie

2014-09-29
Trzeciej wizycie zespołu IL DIVO w Polsce towarzyszyła atmosfera najlepszego musicalu prosto z Broadway`u i osiem tysięcy widzów w łódzkiej Atlas Arenie. Zespół potwierdził, że ma w Polsce wierną i coraz liczniejszą widownię, którą potrafi zaskoczyć co roku zupełnie nowym repertuarem.

Kup u nas bilety na ONE Music Festival!

2014-09-23
W październiku odbędzie się pierwsza edycja ONE Music Festival. Bilety na koncerty we Wrocławiu i w Warszawie można nabywać za pośrednictwem strony www.bilety.imprezyprestige.com.

IL DIVO - koncertowy niezbędnik

2014-09-22
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu IL DIVO w hali Atlas Arena w Łodzi.

Przed koncertem IL Divo: Wyżywienie na własną rękę. Aż 18 pomieszczeń dla zespołu

2014-09-05
Zespół IL Divo na koncert w Polsce przyjedzie z własnym cateringiem. Od organizatora śpiewacy oczekują aż 18 pomieszczeń na terenie Atlas Areny. Każdy z artystów będzie miał oddzielną garderobę.

Akredytacje na koncert IL Divo

2014-09-02
Agencja Prestige MJM informuje, że wnioski o akredytacje na koncert IL Divo, który odbędzie się 28 września w hali Atlas Arena w Łodzi, można składać do 15 września. Zapytania złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
< 1 2 3 4 5 6 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.