Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2012-12-21

Święta i Nowy Rok z IL Divo

Telewizja Polska w okresie świąteczno – noworocznym wyemituje nie tylko koncert grupy IL Divo, ale także dwa programy poświęcone zespołowi. Ich emisja będzie miała miejsce 22 i 27 grudnia.

Koncert grupy IL Divo będzie emitowany w TVP1 w Nowy Rok o godzinie 16:20. To jednak zaledwie jeden z trzech programów poświęconych zespołowi, który znajdzie się w ramówce Telewizji Polskiej w okresie świąteczno – noworocznym.
 
Już 22 grudnia o godzinie 11:35 będzie można zobaczyć program "Gwiazdy w Jedynce – IL Divo". W jego trakcie muzycy opowiedzą o swojej dotychczasowej karierze i drodze do ogromnego sukcesu, który na całym świecie odniosła grupa IL Divo. - Program jest w pewnym sensie zapowiedzią koncertu, który Telewizja Polska pokaże w Nowy Rok – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 15 marca 2013 roku w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie.
 
Program poświęcony zespołowi IL Divo zostanie również wyemitowany przez TVP1 27 grudnia o godzinie 16:45. - Jedno jest pewne, grupa IL Divo odegra w okresie świąteczno – noworocznym ważną rolę w ramówce Telewizji Publicznej. Nie mamy wątpliwości, że warto obejrzeć zarówno programy zapowiadające koncert jak i sam występ IL Divo – przekonuje Janusz Stefański.
 
Bilety na marcowy koncert IL Divo można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim. 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.