Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2012

Il Divo nagrywa hity

2012-11-22
Na nowej płycie grupy Il Divo, która 15 marca 2013 roku wystąpi w ERGO ARENIE, oprócz największych dotychczasowych hitów znajdą się także nowe utwory. To największe hity światowej muzyki, których z całą pewnością nie zabraknie również w trakcie drugiego koncertu zespołu w naszym kraju. Marcowy koncert Il Divo w ERGO ARENIE zapowiada się więc wyjątkowo ekscytująco.

Il Divo i Katherine Jenkins zaśpiewają w ERGO ARENIE!

2012-11-06
Międzynarodowa grupa wokalna Il Divo wystąpi po raz drugi w Polsce. Koncert odbędzie się 15 marca 2013 roku w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Gościem specjalnym koncertu będzie Katherine Jenkins, która będzie towarzyszyć muzykom w trakcie ich europejskiej trasy koncertowej.

Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce!

2012-11-05
To będzie jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w Polsce. W przyszłym roku grupa Bon Jovi po raz pierwszy przyjedzie do naszego kraju. Koncert odbędzie się 19 czerwca na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Organizatorami wydarzenia są: agencja Prestige MJM i Arena Gdańsk Operator.

Koncert JLO sukcesem!

2012-10-19
Koncert Jennifer Lopez zakończył się sukcesem. Wpływy ze sprzedaży biletów i wpłat sponsorskich przewyższyły koszty organizacji związane z gażą artystki jak i produkcją wydarzenia. Gigantyczną wartość miała także promocja koncertu, a co za tym idzie Gdańska i PGE ARENA, która przekroczyła 10 milionów złotych.

Wielkie amerykańskie show JLO!

2012-09-27
To było bez wątpienia wyjątkowe muzyczne otwarcie PGE Areny. Pierwszy w Polsce koncert Jennifer Lopez zakończył się sukcesem pod każdym względem. Występ artystki śmiało można określić perfekcyjnym w każdym calu.
< 1 2 3 4 5 6 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.