Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.

Aktualności 2012

Święta i Nowy Rok z IL Divo

2012-12-21
Telewizja Polska w okresie świąteczno – noworocznym wyemituje nie tylko koncert grupy IL Divo, ale także dwa programy poświęcone zespołowi. Ich emisja będzie miała miejsce 22 i 27 grudnia.

Koncert IL DIVO w Nowy Rok!

2012-12-17
Telewizja Polska w Nowy Rok wyemituje koncert grupy IL Divo. Tym samym w TVP1 będzie można obejrzeć zespół, który na całym świecie robi wielką furorę i który już 15 marca 2013 roku wystąpi w hali ERGO ARENA. Emisję koncertu zaplanowano na godzinę 16.20.

Wszyscy w jednakowych koszulach na Bon Jovi

2012-12-14
Organizatorzy koncertu Bon Jovi na PGE ARENIE, którzy będą pracować w okolicach sceny i garderób, muszą być ubrani w koszule z kołnierzykiem. To kolejne życzenie artysty, który wystąpi 19 czerwca na gdańskim stadionie.

Ruszyła gigantyczna kampania promocyjna!

2012-12-07
Reklamy wielkoformatowe w Warszawie, Gdańsku i Łodzi, billboardy w największych miastach w Polsce, reklama na latarniach ulicznych w zabytkowej części Gdańska oraz w największych centrach handlowych, czy w sieci bankomatów – to tylko niektóre elementy gigantycznej kampanii promocyjnej w związku z koncertem Bon Jovi, które zostały zaplanowane na grudzień tego roku.

Przyjadą fani z całego świata

2012-12-05
Fani z piętnastu państw świata kupili już bilety na czerwcowy koncert zespołu Bon Jovi w Gdańsku! Największa liczba biletów poza granicami naszego kraju została sprzedana w Rosji, na Litwie oraz w Wielkiej Brytanii. Z kolei w Polsce bilety najlepiej sprzedają się w Warszawie oraz w Trójmieście.
1 2 3 4 >

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.