Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2011-12-29

Najwięcej w Warszawie

Znakomicie sprzedają się bilety na kwietniowy koncert Michaela Bublé, który zaśpiewa w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Najwięcej biletów sprzedanych zostało w Warszawie. Generalnie jednak chętnych do obejrzenia koncertu kanadyjskiego wokalisty nie brakuje w całym kraju. Bilety kupują także fani z zagranicy.

Bilety najlepiej sprzedają się w Warszawie. Mieszkańcy stolicy nabyli już ponad tysiąc wejściówek. Kolejne miejsca pod względem liczby zakupionych biletów zajmują: Gdańsk, Gdynia, Poznań i Rumia. W czołowej dziesiątce miast najbardziej zainteresowanych koncertem Kanadyjczyka znalazły się także: Łódź, Kraków, Sopot, Wrocław oraz Bydgoszcz.

- Od początku sprzedaży bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Informacja o pierwszym w historii koncercie Michaela Bublé w Polsce odbiła się bardzo pozytywnym echem. Wszystko wskazuje na to, że 23 kwietnia hala ERGO ARENA wypełni się po brzegi - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje organizuje koncert Kanadyjczyka.

Warto dodać, że organizatorzy otrzymali także zamówienia na bilety z zagranicy. Dzisiaj wiadomo już, że do hali ERGO ARENA przyjadą między innymi fani Kanadyjczyka z: Wielkiej Brytanii, Finlandii, Białorusi, Węgier oraz Czech.  

Bilety na koncert Michaela Bublé można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci salonów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.

- Warto pośpieszyć się z decyzją o zakupie biletów. Spóźnialscy mogą bowiem obejść się smakiem  - mówią organizatorzy.  

Przypomnijmy, że występ Michaela Buble otwiera cykl koncertów pod nazwą "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Wkrótce ujawnione zostaną kolejne imprezy wchodzące w jego skład. 

Czołowa 10 miast z najlepszą sprzedażą biletów na koncert Michaela Bublé:

1. Warszawa
2. Gdańsk
3. Gdynia
4. Poznań
5. Rumia
6. Łódź
7. Kraków
8. Sopot
9. Wrocław
10. Bydgoszcz

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.