Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2022-03-02

Zespół Pectus zagra w Ostrowie na koncercie dla Ukrainy!

Zespół Pectus dołącza do wykonawców poniedziałkowego wielkiego koncertu charytatywnego „Ostrów dla Ukrainy’. Rzeszowska grupa wystąpi razem z pozostałymi artystami: Maciejem Balcarem, Big Cycem, Czarno-Czarnymi oraz ukraińskim zespołem Dagadana. Bilety na koncert dostępne są na stronie biletserwis.pl.

 


Wieść o charytatywnym koncercie „Ostrów dla Ukrainy” szybko się rozchodzi i dotarła aż do Rzeszowa, skąd pochodzą bracia Szczepanikowie tworzący zespół „Pectus”. Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej także postanowili wystąpić i dołożyć swoją cegiełkę dla ogarniętych wojną mieszkańców Ukrainy. W Arenie Ostrów przedstawią akustyczną wersję swoich największych przebojów, do których należą: „To, co chciałbym ci dać”, „Jeden moment”, „Życie na dystans” czy „Barcelona”.
- Warto podkreślić, że wszyscy artyści, a więc także Pectus, zrzekli się swojego honorarium. Podobnie ma się sprawa w przypadku organizatorów. W rezultacie cały dochód z koncertu będziemy mogli przekazać na pomoc dla Ukrainy – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która razem z Ostrowskim Centrum Kultury i Areną Ostrów organizuje koncert.

 

Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać.


Na koncert zostaną także zaproszeni mieszkańcy Ukrainy przebywający aktualnie w naszej okolicy. Agencja Prestige MJM zakupiła już część biletów dla tej grupy. Wszystkich, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do pomocy Ukrainie zapraszamy na koncert 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na to wydarzenie można kupować na: biletserwis.pl. Wydarzenie będzie miało niepowtarzalną oprawę i towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje.


Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Oficjalnym partnerem koncertu jest Telewizja Proart.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.