Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2022-03-03

„Ostrów dla Ukrainy” – spot promujący koncert charytatywny

Ostrowscy artyści – Maciej Balcar i zespół Big Cyc, a także goście: grupy Pectus i Czarno-Czarni oraz polsko-ukraińska Dagadana wystąpią na niezwykłym koncercie charytatywnym „Ostrów dla Ukrainy”. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów, a promuje je przejmujący spot telewizyjny.

 

 

Wszyscy artyści bez wahania zgodzili się wystąpić w tym szczególnym koncercie. Maciej Balcar dodatkowo przystał na to, aby jego piosenkę „Pokochaj” wykorzystać w spocie telewizyjnym promującym wydarzenie.
 Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać. Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość zebranych środków przekazana będzie na pomoc Ukrainie.


Koncert odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na wydarzenie można kupić na www.biletserwis.pl. Dodatkowo wejściówki będzie można także nabywać w hali Arena Ostrów w najbliższy piątek w godzinach 12:00 - 16:00.
Zapraszamy wszystkich, którym nieobojętny jest los Ukrainy i jej mieszkańców. W tych trudnych czasach musimy zawalczyć o dobro. Zróbmy to razem!


Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Partnerem koncertu jest telewizja Proart.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.