Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2022-07-28

Muzyczni goście na koncercie Andrei Bocellego

Koncerty Andrei Bocellego są znane na całym świecie nie tylko ze względu na piorunujący głos artysty, ale i niezwykłych gości, których zwykle zaprasza na scenę. Stanie się tak również na koncercie na PGE Narodowym w Warszawie! Z artystą wystąpi międzynarodowy skład m.in. ukraińska skrzypaczka Anastasiya Petryshak czy włoska sopranistka Francesca Maionchi. Tradycyjnie dopiero w ostatniej chwili okaże się, czy na scenie zobaczymy także syna Andrei - Matteo Bocellego. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

 

 

Jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 19 sierpnia głos uwielbianego tenora wypełni PGE Narodowy w Warszawie. Na kilka tygodni przed wydarzeniem artysta zdradza, czego możemy się spodziewać.

 

Polscy muzycy u boku tenora

 

Na koncercie Andrei Bocellego już sam widok sceny będzie zapierał dech w piersiach. Na jej deskach zgromadzi się tłum wspaniałych muzyków - tego wieczoru tenorowi akompaniować będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

 

- Jesteśmy dumni z polskich muzyków, że tak licznie wystąpią na scenie obok maestro. WIemy, że muzyka, którą zagra i zaśpiewa ten skład, będzie miała niesamowitą moc, idealnie komponując się z siłą głosu tenora - komentował Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

Damsko-męskie duety i gest solidarności z Ukrainą

 

Całość występu dopełnią specjalni goście - soliści, których Andrea zaprosił na warszawski koncert. Nie ma przecież nic piękniejszego niż wzruszające, klasyczne duety! I tak męski głos tenora dopełni włoska sopranistka Francesca Maionchi. Artystka ta już nie raz śpiewała z Andreą na jego największych koncertach. Ich damsko-męska, muzyczna opowieść wprowadza do całego występu elementy romantyzmu wywołujące dreszcz widzów!

 

 

Na warszawskim koncercie nie zabraknie także gestu solidarności z Ukrainą. Anastasiya Petryshak, skrzypaczka z tego kraju, zaprosi widzów w świat jej muzycznego przeżywania. Muzyka wykonana przez artystkę i zaśpiewana głosem najbardziej uwielbianego tenora świata to emocjonalna bomba, obok której nie można przejść obojętnie.

 

 

Czy Bocelli zaprosi syna i córkę na scenę?

 

Tradycyjnie to, czy wschodząca gwiazda muzyki Matteo Bocelli wystąpi u boku ojca, do ostatniej chwili jest słodką tajemnicą artystów. Syn Andrei rozwija teraz solową karierę i należy przyznać, że fanki szaleją za przystojnym Włochem! Klan Bocellich na Mateo jednak się nie kończy, a Andrea coraz częściej na scenie występuje także z…10-cio letnią córką Virginią! Czy zobaczymy dzieci tenora także w Warszawie? Przekonamy się 19 sierpnia!

 

 

Ostatnie bilety na warszawskie wydarzenie są dostępne na: biletserwis.pl. Tam znajdziecie również wejściówki na przyszłoroczny koncert Andrei, który odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Obiecujemy, że po koncercie na PGE Narodowym bez dwóch zdań będziecie chcieli zobaczyć tenora ponownie!

 

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.