Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2022-03-07

Już dzisiaj wielki koncert charytatywny

Big Cyc, Maciej Balcar, Pectus, Czarno-Czarni oraz gość specjalny – ukraiński zespół DAGADANA wystąpią dzisiaj na wielkim koncercie charytatywnym „Ostrów dla Ukrainy”. Wydarzenie odbędzie się w Arenie Ostrów, początek o godzinie 18:00. Bilety wciąż można nabywać na www.biletserwis.pl oraz w kasie hali.

 


Dzięki mobilizacji wielu zaangażowanych osób, instytucji i firm, koncert udało się przygotować w ciągu zaledwie kilku dni. Wydarzenie jest kolejną, z wielu inicjatyw, które realizowane są w całym powiecie ostrowskim w kontekście szeroko zakrojonej pomocy dla obywateli Ukrainy.
Podczas charytatywnego wydarzenia “Ostrów dla Ukrainy” wystąpią artyści związani z miastem: Maciej Balcar, Big Cyc oraz Czarno-Czarni, a także grupa Pectus. Gościem specjalnym będzie ukraińsko-polski zespół Dagadana.


- To co w ostatnich dniach wstrząsnęło i nadal wstrząsa światem, to akt najazdu Rosji na Ukrainę. Nasz zespół Dagadana to kolektyw polsko-ukraiński. Najlepszy dowód na to, że zarówno w życiu, jak i na scenie można się przyjaźnić, mogą powstawać rzeczy wielkie i szczere i czyste. Pomoc i otwarte serca to to, co dziś najbardziej jest potrzebne ludziom uciekającym z kraju opanowanego wojną. Dzisiaj, w hali Arena Ostrów odbędzie się wspaniały koncert – „Ostrów dla Ukrainy”. My też tam będziemy. Przyjdźcie, bądźmy tego dnia razem – mówi Dana Vynnytska z zespołu Dagadana.


Ostrowski koncert charytatywny odbija się szerokim echem w całej Polsce. Akcję wspierają autorytety z przeróżnych dziedzin, m.in. nagradzana na całym świecie reżyserka Agnieszka Holland oraz autor najpiękniejszych polskich piosenek Jacek Cygan, a także wiele innych osób.


 

Koncert rozpoczyna się o godzinie 18:00, wejść na halę będzie można już godzinę wcześniej. Bilety dostępne są zarówno w kasie Areny Ostrów, jak i na stronie www.biletserwis.pl. 
Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość zebranych środków przekazana będzie na pomoc Ukrainie.


Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Ostrowskie Centrum Kultury oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek. Partnerem koncertu jest Telewizja Proart.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.