Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-09-07

Michał Szpak zaśpiewa na Orchestonie

Michał Szpak – niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej, twarz wielu oryginalnych projektów dołącza do Orchestonu. Wraz z innymi artystami, m.in. Beatą Kozidrak, Kayah i Reni Jusis zaśpiewa w koncercie prezentującym największe przeboje muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach. Wydarzenie, którego koncepcja została stworzona przez Gromeego we współpracy z Prestige MJM, zostanie zaprezentowane 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków.
 

Michał Szpak - to artysta nietuzinkowy, wymykający się jednoznacznej klasyfikacji wykonawca różnych stylów muzycznych. Potrafi tak samo szokować jak i zadziwiać swoją skalą i możliwościami.
 

Wokalista jest zdobywcą SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Opole 2015, a także triumfatorem SuperJedynki w kategorii SuperArtysta i jednocześnie laureatem prestiżowej głównej nagrody opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016. Pięć lat temu, jako reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie, utworem „Color of Your Life” sensacyjnie zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności, a w ogólnej klasyfikacji - ósme. Jesienią 2017 roku singiel otrzymał najwyższe wyróżnienie - Diamentową Płytę.

Album Michała Szpaka „Byle być sobą” jesienią 2016 uzyskał status Platynowej Płyty, a dwa lata później pokrył się już Podwójną Platyną. Krążek należy do jednego z najchętniej kupowanych polskich wydawnictw muzycznych, na liście sprzedaży OLIS dwukrotnie zajął pierwsze miejsce.
Trzy lata temu miał premierę drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer”. W pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS – najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność.


Udział Michała Szpaka w koncercie Orcheston z pewnością doda kolorytu temu wydarzeniu. Nie zabraknie też artystów, którzy wcześniej świetnie poradzili sobie z elektroniką i symfonicznym akompaniamentem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.
 

- W dwie poprzednie edycje Orchestonu zaangażowanych było wielu znanych wokalistów, w tym: Beata Kozidrak, Kayah, Sarsa, Ania Dąbrowska, Mateusz Ziółko, Reni Jusis czy Lukas Meijer. Dzisiaj, w kontekście trzeciej edycji, możemy potwierdzić nazwiska: Beaty Kozidrak, Michała Szpaka, Kayah, Reni Jusis, Sary Chmiel, Kasi Dereń i Nicka Sinkclera. Orcheston to ciekawy i oryginalny projekt na polskim rynku muzycznym, który warto zobaczyć – zachęca Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert. 
 

Partnerem Orchestonu jest BUKOVINA Resort, która stała się muzycznym tłem wydarzenia. To właśnie na Podhalu Gromee czerpał energię do kolejnych projektów i nadal to robi! Tamtejsza okolica daje gwarancję kontaktu z naturą, inspiruje, daje przestrzeń do relaksu i tworzenia.

Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej i twórczości takich artystów jak: Avicii, Vangelis, Donna Summer, Depeche Mode, Daft Punk czy Armin Van Buuren. Zatem utwory, które będzie można usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami minionych lat i dekad.


Trzecia edycja Orchestonu, w której Gromee ponownie zabierze publiczność w magiczne rejony muzyki elektronicznej w połączeniu z dźwiękami granymi przez orkiestrę symfoniczną, odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na to niezwykłe wydarzenie kupić można za pośrednictwem www.biletserwis.pl. Dotychczas sprzedane wejściówki zachowują ważność.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.