Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-10-20

Koncerty świąteczne z tekstami kolęd Jacka Cygana

Zimowe wieczory u progu 2022 roku warto spędzić z klimatycznymi kolędami do tekstów Jacka Cygana. Refleksyjne i zmuszające do zastanowienia utwory wykonają znani i lubiani artyści. Koncerty odbędą się w dniach 2, 4, 6 i 8 stycznia 2022 w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 

 

Koncerty w duchu Świąt Bożego Narodzenia, w atmosferze zadumy nad teraźniejszością i pięknymi tekstami najsłynniejszego polskiego autora piosenek, gwarantują udane i klimatyczne wieczory. Cykl występów o wspólnej nazwie „Kolęda na ten czas. Jacek Cygan świątecznie” promuje spot wideo:

 


Jacek Cygan zaprosił do wspólnego projektu swoich przyjaciół. Na scenie, w roli prowadzącej koncerty pojawi się Anna Dymna, a zaśpiewają: Stanisław Soyka, Beata Rybotycka, Anna Jurksztowicz, Jerzy Filar, Krzysztof Antkowiak i Zosia Nowakowska. Pojawi się także zespół muzyczny „Kameleon Quintet” pod kierownictwem Radka Labahuy. Zaproszenie na cykl koncertów przyjął również Mariusz Patyra, jedyny polski skrzypek, który wygrał Konkurs Paganiniego w Genui. Towarzyszyć mu będzie kwintet smyczkowy.

 

W programie kolęd z pewnością usłyszymy tytułowy utwór „Kolęda na ten czas”, napisany przez Jacka Cygana w ubiegłym roku specjalnie dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”.
Muzykę skomponował Piotr Rubik. Kolęda powstała w dobie pandemii, niesie pozytywne przesłanie i nadzieję na lepszy czas.

 

 

Zarówno ten utwór, jak i wiele innych, do których słowa napisał Jacek Cygan, znajdą się w programie pięciu koncertów pod nazwą „Kolęda na ten czas. Jacek Cygan świątecznie”. Nastrojowe wieczory odbędą się:
2 stycznia - ICE Kraków
4 stycznia - Sala Ziemi Poznań
6 stycznia - Filharmonia Narodowa (2 koncerty)
8 stycznia - NFM Wrocław
Bilety na wydarzenia są dostępne na stronie www.biletserwis.pl. Organizatorem koncertów jest agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.