Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2021-05-14

Koncert Kings of Leon we Wrocławiu w 2022 roku

Gwiazda światowych festiwali, zespół Kings of Leon, ogłosił nowe daty swoich koncertów z europejskiej części trasy! Muzycy wystąpią 21 czerwca 2022 roku na Stadionie Wrocław. Koncert ten został przeniesiony z 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.
 

Wejściówki w sprzedaży na www.biletserwis.pl
Pytania dotyczące biletów prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

 


 

Kings of Leon zagrają pierwszy po 6 latach koncert w Polsce! Sami artyści wyczekują go z niecierpliwością i przyznają, że tęsknią już za muzyką na żywo. To kontakt z publicznością i możliwość współodczuwania z nią muzycznych emocji jest paliwem dla kultowych “lwów’”. Muzycy cenią sobie tę relację z słuchaczami tak bardzo, że w nadziei na powrót do muzyki na żywo przez rok trzymali nową, w pełni gotową płytę u siebie w szufladach! Album "When You See Yourself" ujrzał światło dzienne z rocznym opóźnieniem dopiero 5 marca 2021 roku.

 

- To będzie bardzo ekscytujące, kiedy w końcu wrócimy na scenę. Zagramy wtedy jedyne takie koncerty, gdzie to my będziemy zachowywać się jak publiczność! (...) To my będziemy cali roztrzęsieni i podekscytowani - żartuje perkusista zespołu Nathan Followill.

 

Pełni energii i stęsknieni za kontaktem z publiką muzycy z Kings of Leon zagrają we Wrocławiu swoje kultowe hity oraz nowości, których dotąd nie mieli szansy zaprezentować. Na koncercie nie zabraknie więc kawałków takich jak: „Use Somebody”, „Sex On Fire” czy najnowszego singla „Stormy Weather”.

 

Zespół Kings of Leon już od 18 lat nie przestaje zachwycać swoją twórczością - ich najnowsza płyta „When You See Yourself” to szóste z kolei wydawnictwo, które stało się numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii. Wielokrotnie nominowani do nagród Grammy muzycy regularnie grywają jako headlinerzy na największych światowych festiwalach takich jak: Lollapaloza w Brazylii, w Chile i w Niemczech, Rock Werchter w Belgii czy Pal Norte w Meksyku z rekordową frekwencją 105 tysięcy fanów.

 

W Polsce Kings of Leon zagrają 21 czerwca 2022 roku na Stadionie Wrocław. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.biletserwis.pl Na wydarzenie zaprasza miasto Wrocław.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.