Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2020-07-27

Rozpoczęła się sprzedaż i wymiana biletów na koncert KISS w Łodzi

KISS zagra w przyszłym roku w łódzkiej Atlas Arenie. Kto kupił bilety na tegoroczny, odwołany koncert zespołu w Gliwicach, może się zgłosić do tej bileterii, w której nabył wejściówki: ticketmster.pl i ebilet.pl – wszystkie bilety zostaną wymienione na nowe. Rozpoczęła się także nowa sprzedaż biletów. Można je kupić za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com.

 

12 czerwca 20221 roku, Atlas Arena w Łodzi – to nowy termin koncertu legendy rocka KISS. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na tegoroczny, odwołany występ amerykańskiego zespołu w Gliwicach (miał się odbyć 15 lipca), zgłaszają się do tej bileterii, w której nabyły bilet:


         Ticketmaster[KLIKNIJ]         eBilet[KLIKNIJ]

 

Obydwa systemy, w porozumieniu z Prestige MJM dokonają przeniesienia wejściówek do Atlas Areny. Ostatecznie każdy klient otrzyma nowy bilet na przyszłoroczny koncert KISS w Łodzi. Procedura zamiany wejściówek już się rozpoczęła. Ruszyła już także sprzedaż biletów dla wszystkich, którzy ich nie kupili, a chcą pojechać na wydarzenie do Atlas Areny. Można je nabyć na bilety.imprezyprestige.com.  Ceny wejściówek rozpoczynają się od 149 zł.

 

Organizatorem przyszłorocznego wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.