Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2020-01-24

Lukas Meijer wystąpi z Edytą Górniak i Beatą Kozidrak

Lukas Meijer ponownie odwiedzi Polskę, tym razem przy okazji koncertu Orcheston, na którym wykona największe hity muzyki elektronicznej w wersji symfonicznej razem z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Koncert z udziałem Beaty Kozidrak i Edyty Górniak odbędzie się w ekskluzywnym ICE Kraków już 13 grudnia 2021 orku.

 

 

Lukas Meijer, wokalista pochodzący ze Sztokholmu i członek zespołu Sleep For Lucy ponownie zaprezentuje aranżacje genialnych hitów muzyki elektronicznej w trakcie krakowskiego Orchestonu. Podczas premierowej edycji Lukas wystąpił z utworem „Don’t You worry Child” Swedish House Mafia, wykonał również autorski kawałek „Light me up” w wersji symfonicznej. Artysta zaprezentuje się na Orchestonie już po raz trzeci.

 

Niezwykłe wydarzenie dedykowane zarówno miłośnikom muzyki elektronicznej, jak i klasycznej, jest idealną okazją, aby usłyszeć symfoniczne interpretacje największych hitów takich twórców jak: Depeche Mode, Avicii, Swedish House Mafia, Donna Summer, Rudimental, Vangelis, Faithless, czy Daft Punk. Playlista koncertu z pewnością zachwyci najbardziej wymagających fanów. Do projektu zaproszono gości specjalnych, Lukas Meijer będzie jednym z nich. Artysta jest doskonale znany w Polsce ze współpracy z Gromeem przy takich produkcjach jak „Light Me Up” czy „Without You”. W 2018 reprezentowali wspólnie nasz kraj podczas konkursu Eurowizji. Lukas Meijer ze swoim zespołem współpracował z wieloma talentami branży muzycznej. Należą do nich: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires) czy nominowany do Grammy - Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace).

 

Razem z Lukasem na scenie Sali Audytoryjnej ICE Kraków pojawią się Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Reni Jusis i Nick Sinckler. Orcheston to niezwykle połączenie dwóch gatunków muzycznych! Na jednym koncercie spotkają się zupełnie odmienne światy: muzyki elektronicznej oraz muzyki klasycznej. Zaproszeni wokaliści przygotowują utwory z największą precyzją, a obecność na koncercie to idealna okazja do podróży w czasie do największych muzycznych hitów ostatnich kilku dekad.

 

Orcheston odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na wydarzenie można nabyć poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert zaprasza BUKOVINA Resort.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.