Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-09-27

Znamy szczegóły startu sprzedaży!

Dwa koncerty Céline Dion w Polsce odbędą się w przyszłym roku, ale najwięksi fani będą mogli kupić bilety już w poniedziałek! Szeroka przedsprzedaż ruszy w środę, 2 października, a dystrybucja wejściówek na ogólnych zasadach rozpocznie się dwa dni później, w piątek.

 

Koncerty Céline Dion w Polsce spotkały się z dużym zainteresowaniem.
Bilety na obydwa wydarzenia będą dostępne w trzech wariantach sprzedażowych.


30 września
Tego dnia o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż biletów dla członków oficjalnego fanklubu artystki - Team Céline. Osoby zrzeszone w organizacji otrzymają informację, która wyjaśni im zasady wcześniejszego kupna wejściówek.


2 października
Przedsprzedaż na zasadach ogólnych prowadzić będą Prestige MJM i eBilet.


- Prestige MJM:
Klienci, którzy zakupili bilety na jakikolwiek koncert organizowany przez Prestige MJM w tym roku, począwszy od 1 stycznia i zakupili go przez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, zaznaczając opcję przesyłania newslettera – otrzymają na swoje skrzynki e-mail wiadomość z linkiem, za pomocą którego będą mogli zakupić wejściówkę już 2 października o godzinie 10:00.


Współpraca z Radiem Złote Przeboje przewiduje również udostępnienie tego linku przez rozgłośnię. Szczegóły na antenie Radia Złote Przeboje oraz na www.facebook.com/zloteprzeboje/.


- eBilet.pl:
Platforma eBilet.pl organizuje przedsprzedaż tego samego dnia dla użytkowników Allegro Smart. Więcej informacji na ten temat na stronie eBilet.pl.
Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.


4 października
W pierwszy piątek miesiąca, punktualnie o godzinie 10:00 uruchomiona uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na zasadach ogólnych. Wejściówki dostępne będą poprzez  www.bilety.imprezyprestige.com. Tego dnia spodziewany jest duży ruch na tej stronie. Jeśli osoby chcące kupić bilet nigdy z niej nie korzystały, mogą wcześniej zarejestrować swoje konto, potrzebne do dokonania transakcji. 

 

Zarówno w przedsprzedaży otwartej, jak i regularnej dystrybucji dostępne będą pakiety VIP. Umożliwią one zajęcie dobrych miejsc na koncercie oraz dodatkowe bonusy – w zależności od ceny. W każdym znajduje się pamiątkowy laminat ze smyczą oraz prezent zaprojektowany specjalnie na trasę COURAGE WORLD TOUR. Nie ma w nich możliwości spotkania z artystką. Szczegóły na stronie www.prestigemjm.com

Ceny biletów na obydwa występy gwiazdy rozpoczynają się od 289 zł. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.