Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-07-08

Wirus Scorpions opanował nasz kraj!

Ogromne zainteresowanie koncertami Scorpions! Legendy już za kilkanaście dni zagrają w Gliwicach i Trójmieście. Na trybunach pozostały ostatnie bilety!

 

Koncerty Scorpions w Polsce każdego roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, jak pokazują statystyki sprzedażowe niemiecka grupa zyskuje nowych zwolenników, a wirus rock and rolla opanowuje kolejne pokolenia.
- Bardzo łatwo zaobserwować taką tendencję na przykładzie minionych koncertów, które mieliśmy przyjemność organizować. Publiczność pod sceną z każdym kolejnym show młodnieje! Miłośnicy weteranów rocka przyprowadzają swoje dzieci, czasem nawet wnuki, którzy podczas następnych wizyt niemieckiej legendy zabierają swoich znajomych - komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Pod względem geograficznym najwięcej biletów zostało zakupione w Warszawie, Gdańsku oraz w Katowicach, na kolejnych miejscach jest Wrocław, Bielsko-Biała, Bydgoszcz i Gliwice. Pierwszą dziesiątkę zamyka Kraków, Łódź oraz Lublin.
- Na koncerty przyjadą także fani z Austrii, Czech, Holandii, Norwegii, Rosji, Niemiec oraz odległych Indii – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

W otwartej sprzedaży pozostały ostatnie miejsca na trybunach oraz bilety na płycie. Do sprzedaży zostały włączone wszystkie możliwe pule biletów i nie są przewidziane dodatkowe miejsca. Dla osób jeszcze niezdecydowanych nie radzimy zwlekać z decyzją o zakupie wejściówki.
- Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od koncertów Scorpions w Polsce, ale warto wcześniej zaopatrzyć się w bilet na koncert, ponieważ na ostatnim etapie sprzedaży, wejściówki znikają w ekspresowym tempie – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

 

Koncert Scorpions w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, natomiast w ERGO ARENIE, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później - 23 lipca.
Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.
Bilety na oba koncerty można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.