Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-08-09

Pierwszy solowy koncert Sarah Brightman w Polsce!

Sarah Brightman – niekwestionowana diva, królowa musicalowych scen i najbardziej uwielbiany sopran świata wzbudziła w muzycznym świecie ostatnio wiele zamieszania!


Artystka zaśpiewa w hali COS Torwar w Warszawie już 6 listopada 2019 roku.

- Brightman zdecydowanie należy do tych najbardziej zapracowanych artystów świata, dlatego tak bardzo cieszy nasz muzyczny świat, że artystka pojawi się w Polsce ze swoim najnowszym albumem. Wprawdzie była w Polsce w zeszłym roku, ale była to część trasy bożonarodzeniowej „Royal Christmas Gala” z wieloma gośćmi, ale nie był to odrębny, solowy koncert, tak jak teraz. Dlatego tak naprawdę należy stwierdzić, że będzie to pierwszy jej taki koncert w Polsce i przegapić takie wydarzenie to po prostu grzech! Przyjeżdża do nas wielka diva, jedyna i prawdziwa królowa musicalowych scen i gatunku crossover! Czego chcieć więc, jak tylko biletu na ten wieczór?! - komentuje Maia Lasota, piosenkarka.

 

 

Trzy oktawowy sopran odwiedzi Polskę prezentując swój nowy album „HYMN” już 6 listopada na COS Torwar w Warszawie. Olga Polikowska, Adam Waleszyński, Arek Kusowski i Marcin Kubicki opowiadają nie tylko o artystce, ale również o tym, co ich zdaniem jest tajną bronią Sarah Brightman, utrzymującą ją na topie od wielu lat! A co na to sama Sarah Brightman?
Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Bilety do nabycia na: prestigemjm.com

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.