Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2019-07-09

Dodatkowa pula biletów na koncert A-ha!

Listopadowy koncert zespołu A-ha jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce! Bilety zostały wykupione niemal natychmiast po ogłoszeniu przyjazdu norweskiej formacji do naszego kraju. Teraz do sprzedaży trafia jednak dodatkowa pula wejściówek! Nie ma ich dużo, więc warto pospieszyć się z zakupem.


Koncert w hali COS Torwar Warszawa będzie niezwykłą, sentymentalną podróżą do lat 80.! W stolicy grupa zagra pod szyldem „A-ha play hunting high and low live”. Usłyszymy zatem materiał z debiutanckiego albumu czyli m.in. takie hity jak: „Take On Me”, „The Sun Always Shines on T.V.” czy tytułowy „Hounting High And Low”.


Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane w zawrotnym tempie, a zainteresowanie koncertem przebiło wszelkie oczekiwania. - Niemal każdego dnia otrzymywaliśmy kilka telefonów i wiadomości z najważniejszym pytaniem: „Czy bilety na A-ha są jeszcze dostępne?”. Wspólnie z managementem grupy podjęliśmy rozmowy dotyczące wpuszczenia dodatkowych wejściówek na koncert. I udało się! Do sprzedaży trafia właśnie dodatkowa pula biletów, trzeba jednak mieć na uwadze, że są to wejściówki z ograniczoną widocznością – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.


Występ „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety z ograniczoną widocznością można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.