Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-04-30

WYBIERZ GADŻET DLA DON DIABLO

Fani Don Diablo mają niepowtarzalną okazję, aby współuczestniczyć w realizacji ridera Music Power Explosion! Na oficjalnym profilu Prestige MJM można wybrać przedmiot który, uświetni set znanego DJ-a. Głosowanie potrwa do 7 maja.

 

 

Don Diablo – podobnie, jak wielu innych artystów, oprócz rozpoznawalnej już na całym świecie muzyki i genialnych występów na żywo - dba o własną markę. Kiedy Steve Aoki rzuca w fanów tortem, Don Diablo robi z publicznością unikatowe zdjęcia. W tym celu, wśród zapisów ridera technicznego, pojawia się jeden szczególny. Artysta chce, aby organizator Music Power Explosion zapewnił mu gadżet, który swoją formą będzie wyjątkowo kreatywny. Dlaczego? Don Diablo z każdego miasta  publikuje specjalne zdjęcie z publicznością. Trudno jednak jest rozróżnić bawiące się tłumy w poszczególnych miejscach. To właśnie przedmiot trzymany w ręce przez DJ-a pozwala fanom rozpoznać zdjęcia z poszczególnych festiwali.

 


Tak też będzie w Polsce podczas Music Power Explosion we Wrocławiu!

Organizatorzy wydarzenia nie pozostawiają wyboru tylko sobie! Na oficjalnym facebookowym profilu  Prestige MJM  (https://www.facebook.com/prestigemjm/) polscy Hexagonians mogą wybrać jeden z dwóch dmuchanych gadżetów, które ich idol wykorzysta do niepowtarzalnego zdjęcia! Głosować można do 7 maja.

 

 

- Spotkaliśmy się już z wieloma formami ciekawych interakcji z publicznością, np. wykopywanie piłek przez Roda Stewarda czy zaproszenie fanów na scenę przez Jareda Leto. Teraz czekają nas latające torty Stevego Aoki i ciekawy gadżet dla Don Diablo - podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Don Diablo wystąpi podczas Music Power Explosion 13 lipca na Stadionie Wrocław. Na scenie pojawią się również: Tiësto, Afrojack, Zedd i Steve Aoki.
Bilety na wydarzenie można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.