Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-02-26

Steven Wilson we Wrocławiu! Bilety już w sprzedaży!

W poniedziałek o godzinie 10:00 wystartowała sprzedaż biletów na koncert Stevena Wilsona w Polsce! Legendarny artysta zagra 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

 

Już od godziny 10:00 można nabywać wejściówki na koncert haryzmatycznego lidera Porcupine Tree! Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie z połączeniem elektronicznych brzmień, rockowego pazura, a także z elementami jazzu.

 

 

Steven Wilson jest jednym z najbardziej eklektycznych i niezmiernie zapracowanych artystów rockowych na świecie. Artysta śpiewa, pisze, nagrywa i produkuje muzykę dla siebie, a także dla wielu innych zespołów i solistów. I dużo koncertuje, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie polska publiczność pokochała go szczególnie.
- Brytyjski muzyk już przyzwyczaił polską publiczność do gry przy wypełnionych obiektach, bilety na jego koncerty wyprzedają się w zaledwie kilka tygodni! Dlatego warto nabyć wejściówkę już teraz – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM i dodaje: To dla najwierniejszych fanów Stevana przygotowaliśmy specjalne, kolekcjonerskie bilety, które cechują się wyjątkową oprawą graficzną. Można nabyć je wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com. 

 

Steven Wilson wystąpi 12 lipca 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Wejściówki na to wydarzenie, w cenie już od 155 złotych, można nabywać za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.