Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-12-21

Spraw prezent na święta!

Czas na kolejną wizytę Scorpions w Polsce! 21 lipca 2019 roku Arena Gliwice, dwa dni później - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Wejściówki właśnie trafiły do sprzedaży ogólnej i można je nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com.

 

Scorpions jest jedynym zespołem, który rokrocznie potrafi wyprzedać największe obiekty koncertowe w Polsce. Wyniki przedsprzedaży pokazują, że nie inaczej będzie w tym przypadku.
- Można stwierdzić, że bilet na koncert jest idealnym prezentem świątecznym, a pierwsze godziny przedsprzedaży pokazują, że zainteresowanie muzyką rockową nie maleje, a wręcz jest przeciwnie. Koncerty w tym najlepszym wydaniu, czyli w tym przypadku Scorpionsów, ciągle są ważnym punktem w życiu wielu Polaków! - komentuje Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM.

 

 

Z początkiem czerwca niemiecka maszyna ponownie wyruszy w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii. Jednak dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty!

 

Scorpions zagra w Polsce w 2019 roku dwa koncerty: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.