Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-12-11

Specjalne wydawnictwo na Orcheston

Wyjątkowy koncert, będący połączeniem muzyki elektronicznej i symfonicznej, wymaga nie tylko spektakularnej oprawy, ale także pamiątkowego wydawnictwa. Będzie je można zakupić podczas piątkowego show w Krakowie.

 

Po raz pierwszy na polskiej scenie usłyszymy największe utwory muzyki elektronicznej w aranżacjach na orkiestrę symfoniczną. Inicjatorem tego wydarzenia jest Gromee – producent muzyczny i DJ, który tak naprawdę wymyślił projekt Orcheston. Do współpracy zaprosił polskich artystów: Beatę Kozidrak, Mateusza Ziółkę, Reni Jusis, Sarsę i Natalię Szroeder, a także Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.


Szczególną pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będzie wydawnictwo, które zainteresowani zakupią tuż przed koncertem. Na dwudziestu stronach znalazły się m.in. charakterystyki artystów, wywiad z Gromeem, ważne daty oraz spis utworów z krótkimi  charakterystykami. Autorami wydawnictwa są m.in. Marek Sierocki - dziennikarz muzyczny oraz Marcin Jędrych - dziennikarz radia RMF FM. 

 


Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków, początek o godzinie 20:30. Niestety biletów już nie ma. Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM we współpracy z Gromeem. 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.