Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-11-09

Sarsa kolejnym gościem Orchestonu!

Największy i najbardziej osobliwy debiut ostatnich lat - Sarsa, dołącza do Reni Jusis jako kolejny gość specjalny Orchestonu. Niezwykły projekt przygotowywany przez Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej stał się jednym z najbardziej oczekiwanych koncertów końcówki tego roku. Przed nami ogłoszenia kolejnych artystów, którzy podejmą się symfonicznych aranżacji największych światowych hitów muzyki elektronicznej, w tym Depeche Mode, Avicii, Daft Punk czy Kraftwerk.

 

Orcheston, który odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre przyciąga zainteresowanie nie tylko fanów muzyki elektronicznej ale również wielu polskich artystów. Do listy gości specjalnych dołączyła właśnie Sarsa – piosenkarka młodego pokolenia. Jej charakterystyczna barwa głosu – przyrównywana do takich wokalistek, jak Dolores O'Riordan z The Cranberies, Florence Welch z Florence And The Machine czy Sia – sprawia, że koncerty tej polskiej wokalistki są niezapomnianymi wydarzeniami.

 

 

Sarsa dała się też poznać jako ekscentryczna i zupełnie niedająca się sklasyfikować artystka. Dzięki swojej oryginalnej twórczości rozkochała polską publikę, o czym świadczą liczne nagrody muzyczne. Jej udział w Orchestonie to kolejna niespodzianka, jaką przygotowali producenci projektu, jednak nie ostatnia.  

 

 

- Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie tego wieczoru coś dla siebie. Zaprezentujemy historię muzyki elektronicznej. Wśród gości specjalnych pojawią się Reni Jusis i Sarsa. Nazwisk będzie jednak więcej - zapewnia Gromee.

 

Udział wokalistów będzie idealnym dopełnieniem aranżacji symfonicznych, jakie przygotowuje Gromee wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej.

 

- Od początku interesowałam się tym projektem - z połączenia orkiestry i nowoczesnych soundów na pewno powstanie intrygujący efekt muzyczny. Uwielbiam takie współprace, dlatego z przyjemnością przyjęłam zaproszenie od Gromeego, by na chwilę „zabrać głos” na tym koncercie - podkreśla Sarsa

 

 

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.