Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-09-13

Początek sprzedaży biletów na genialne trio

Oryginalne trio fortepianowe robiące furorę na świecie przyjedzie w przyszłym roku do Polski. Bel Suono z pewnością oczaruje krakowską publiczność. Już można kupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

 

Bel Suono to mieszanka klasyki, rocka, popu i najbardziej znanych filmowych utworów w wykonaniu trzech młodych, przystojnych i świetnie wykształconych pianistów – absolwentów Moskiewskiego Konserwatorium Muzycznego im. Piotra Czajkowskiego. Artyści obrali sobie za cel przełamanie stereotypowego myślenia większości osób na temat muzyki klasycznej, wprowadzając do niej radość i energię.


Wejściówki na ten wyjątkowy koncert trafiły do sprzedaży dziś, 13 września. Można je nabywać za pośrednictwem stron prestigemjm.com oraz eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju. Ceny biletów rozpoczynają się od 169 zł.


Koncert odbędzie się 15 lutego 2019 roku w ekskluzywnych wnętrzach nowoczesnego Centrum Kongresowego ICE Kraków. Muzyka klasyczna w nowych aranżacjach oraz mieszanka popu z doskonale znanymi melodiami filmowymi zabrzmią w zaskakujących interpretacjach. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Pierwszy koncert Bel Suono w Polsce organizuje agencja Prestige MJM. 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.