Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-10-25

Linkin Park zainspirowali Josha Grobana!

„You Raise Me Up”, bez tej piosenki nie może obyć się żaden koncert Josha Grobana! Czy już 18 grudnia w krakowskiej TAURON Arenie usłyszymy utwór, który pokochały miliony osób na całym świecie?

 

Przeglądając setlisty koncertowe Josha Grobana można z łatwością zauważyć pewną powtarzalność w przypadku pięciu kompozycji „You Raise Me Up”, „Alla luce del sole”, „February Song”, „To Where You Are” oraz „Vincert”. Ponieważ te piosenki artysta najczęściej wykonuje na żywo!

- Wszyscy liczymy na to, że podczas krakowskiego koncertu usłyszymy największe przeboje, i najpopularniejsze piosenki, jednak nie możemy zapominać, że artysta chętnie zaskakuje swoją publiczność wykonując własne interpretacje cudzych utworów - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

 

Reinterpretacje Josha Grobana takich artystów jak Don McLean, Simon & Garfunkel, Celine Dion, Martin Page, nie są zaskoczeniem, ale artysta nie ogranicza się do własnej stylistyki i bierze na warsztat twórczość wykonawców wydawałoby się z dość odległych nurtów muzycznych. Są nimi np. Linkin Park, Wings, Stevie Wonder, Neil Diamond, Snow Patrol czy Paul McCartney, a nawet legendarny Queen!
- Josh Groban jest artystą kompletnym i udowadnia to podczas każdego swojego koncertu. Świetnie wykonuje repertuar usytuowany w różnych gatunkach stylistycznych i dostosowuje go do własnej twórczości - dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Josh Groban jest również jednym z najbardziej zapracowanych piosenkarzy i jednym z najczęściej zapraszanym do współpracy. Michael Buble, Idina Menzel, Lindsey Stirling, Barbra Streisand, Sarah Brightman, Sarah McLachlan, Placido Domingo, David Foster, to zaledwie kilka nazwisk z długiej listy artystów, z którymi Josh Groban wspólnie wystąpił na scenie.

 

Po kilku latach starań głos amerykańskiego piosenkarza będziemy mogli usłyszeć również w Polsce! 18 grudnia po raz pierwszy w Krakowie zaśpiewa na swoim jedynym solowym koncercie! Artysta będzie promować swój najnowszy album „Bridges”. Obecna trasa koncertowa rozpoczęła się 18 października w Duluth, w arenie o pojemności ponad 13 tysięcy osób! Następnie Josh zagrał w Nashville, Houston, Dallas, oraz odwiedzi Pheonix, Salt Lake City, Denver, Chicago, Detroit, Boston oraz Nowy Jork. 12 grudnia trasa koncertowa przenosi się z Ameryki Północnej na Wyspy Brytyjskie, gdzie odbędą się trzy koncerty w największych halach: 02 Arena Lodnyn, Arena Manchester, 3Arena Dublin. Natomiast jedyny wyjątkowy koncert na Starym Kontynencie Josh Groban da 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Będzie to jedyna okazja, by zobaczyć artystę w Polsce oraz jedna z nielicznych w Europie!
- Oczywiście często jesteśmy pytani „co zagra Josh w Polsce?”, „z kim wystąpi?”. Na chwilę obecną nie możemy nic zdradzić, jednak zachęcam do obserwowania naszych mediów społecznościowych, już wkrótce podamy dodatkowe informacje dotyczące koncertu – twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

 

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.