Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-12-14

Dave Matthews Band: Nie boi się fanów

Dave Matthews Band to jeden z nielicznych zespołów, który nie robi swoim fanom żadnych problemów z nagrywaniem koncertów dla celów prywatnych. W branży muzycznej to rzadkość. - Dzięki temu wiele zyskują – uważają eksperci.

 

Grupa Dave Matthews Band wystąpi w Polsce po raz drugi, tym razem zagra w warszawskiej hali Torwar. Na ponowne przybycie zespołu do naszego kraju fani czekali trzy lata. Dla zagorzałych sympatyków grupy będzie to z pewnością wielkie przeżycie, z którego każdy z nich będzie mógł zachować pamiątkę. Warto bowiem podkreślić, że Amerykanie są jednym z nielicznych zespołów, który nie robi swoim fanom najmniejszego problemu z nagrywaniem koncertów dla celów prywatnych.

 

 

- Myślę, że to jest zdrowy rozsądek w dzisiejszych czasach, bo zakazywanie nagrywania koncertów jest złudzeniem. Każdy może dziś podnieść telefon i nagrać fragment koncertu. Fani chcą mieć małą pamiątkę. - komentuje Michał Kirmuć, dziennikarz muzyczny.

 

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.