Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-10-11

Bocelli - nazwisko zobowiązuje!

Andrea Bocelli przedstawił fanom swoich niezwykle utalentowanych synów. Amos jest pianistą, a Matteo – śpiewakiem. Obaj już podbijają muzyczny świat. Czy ich ostatnia współpraca z ojcem jest jedynie epizodem czy możemy się wkrótce spodziewać czegoś trwałego - czas pokaże. Na razie na koncert wielkiego Włocha czeka publiczność w Poznaniu. Andrea Bocelli zaśpiewa na tamtejszym stadionie już 11 maja 2019 roku z okazji stulecia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

 

Najsłynniejszy i uwielbiany przez tłumy tenor pozostawi po sobie wielką spuściznę muzyczną. Włoski wokalista, kompozytor, autor piosenek oraz producent muzyczny, najbardziej znany z wykonywania takich utworów, jak: „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”, czy „Nessun dorma” na dobre wpisał się na karty historii i w pamięć milionów słuchaczy. Jak się okazuje, wielki tenor ma jeszcze więcej do zaoferowania – wielką nadzieję dla świata muzyki, swoich dwóch synów: Matteo i Amosa. Obaj młodzi mężczyźni przejawiają wyjątkowy talent muzyczny, który zapewne... mają w genach po utalentowanym tacie!

 

Andrea Bocelli ma trójkę dzieci. Najstarszy syn – Amos, urodził się w 1995 roku, natomiast drugi – Matteo przyszedł na świat dwa lata później. Obaj są owocami pierwszego małżeństwa Andrei z Enricą Cenzatti. Po separacji z żoną, która nastąpiła w 2002 roku, Włoch zaczął spotykać się ze swoją menadżerką – Veronicą Berti. Dzisiaj jest ona jego drugą żoną. Po dziewięciu latach para ogłosiła, że Veronica spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Bocelli ojcem miał zostać po raz trzeci. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Virginia. Należy podkreślić, że mimo separacji Andrei z pierwszą żoną, zarówno ona jak i ich wspólni synowie mieszkali bardzo blisko siebie. Bocelli przeniósł się do nowego domu w Forte dei Marmi, z kolei Enrica pozostała z synami w ich poprzedniej rezydencji, która mieści się w tej samej gminie w Versilii.

Nic więc dziwnego, że talent chłopców pielęgnowany dzięki odpowiedniej uwadze obu rodziców, rozwijał się. Amos, najstarszy syn Andrei jest znakomitym pianistą, który ostatnio często akompaniuje ojcu przy jego występach i chętnie udziela wywiadów na temat ich współpracy.

 

 

Najgłośniejszym odkryciem  ostatnich tygodni jest jednak młodszy syn Andrei Bocellego - zaledwie 21-letni Matteo. Chłopak mimo młodego wieku, prezentuje niezwykle dojrzałą i ciepłą barwę głosu, a młodszą część żeńskiej publiki zdecydowanie pociąga  również swoją atrakcyjną aparycją. Utwór „Fall On Me” nagrany w duecie z ojcem w niecały miesiąc uzyskał... ponad 14 mln wyświetleń na platformie YouTube!

 

 

Ci, którzy poznali Mattea jedynie z tego wykonania, zdecydowanie powinni sięgnąć głębiej. Młody Bocelli, oprócz bajkowej i niemalże „disney'owskiej” barwy głosu, którą prezentuje w „Love Me Tender” i „Fall On Me”, potrafi zaśpiewać także znacznie potężniej, a do tego emocjonalnie! Przejmujące wykonanie „Caruso” - absolutnej klasyki gatunku - poruszyło widzów i słuchaczy na całym świecie, a fani z wielką radością i otwartymi sercami przyjęli - być może - następcę swojego idola. Tym bardziej, że głos młodego Bocellego jest podobny do Andrei i tak, jak jego wokal – zapada w pamięć na długo.

 


Andrea Bocelli swoim głosem, osobowością i postawą moralną zjednał do siebie miliony ludzi na całym świecie. A teraz zrobił jeszcze coś: zaprezentował się ze swymi dwoma utalentowanymi synami. Czy w maju przyszłego roku chociaż jeden z nich stanie o boku ojca na Stadionie w Poznaniu? Dowiemy się za kilka miesięcy. Włoski tenor zaśpiewa na koncercie w Polsce już 11 maja 2019 roku. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. Będzie to kulminacyjna część obchodów tego jubileuszu. Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania. Bilety na koncert można nabywać poprzez www.prestigemjm.com.

Organizatorami występu są agencja Prestige MJM oraz Marcelin Management, operator Stadionu Poznań.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.