Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2018-10-04

40-minutowy występ Marcusa i Martinusa w Warszawie!

Pochodzą ze Skandynawii, mają niespełna 17 lat i już podbili serca fanek na całym świecie. W swojej pierwszej, europejskiej trasie koncertowej Marcus i Martinus wyprzedali aż 28 koncertów na całym świecie! Ich najbliższy występ w Warszawie potrwa 40 minut i pełen będzie największych hitów. Bliźniacy wystąpią w COS Torwar już 30 października podczas tournée Jasona Derulo jako goście specjalni.

 

Norwescy bliźniacy są niewątpliwie fenomenem ostatnich lat, a ich genialne popowe brzmienia, fantastyczne stylizacje i spektakularna oprawa sceniczna sprawiają, że nie tylko mają rzesze fanów, ale regularnie wspinają się na szczyty list przebojów na całym świecie. Duet Marcus & Martinus wystąpi za niespełna miesiąc w Warszawie w hali COS Torwar na zaproszenie Jasona Derulo jako gość specjalny europejskiej trasy koncertowej artysty. Już dziś zdradzamy szczegóły ich występu.

 

Marcus & Martinus zaprezentują swoje hity w niezwykle energetycznym i trwającym aż 40 minut show, który rozpoczną utworem „Girls” z 2016 roku - kierowanym prosto do swoich fanek. Bliźniacy zaśpiewają również niezwykle taneczny, popowo-elektroniczny kawałek o nazwie „Remind Me” z 2017 roku, którym Marcus & Martinus z pewnością rozgrzeją swoją publiczność do czerwoności! Po spektakularnym wstępie bracia zaprezentują swój najnowszy singiel „Invited”, wypuszczony w świat zaledwie kilka dni temu. Po niespełna tygodniu od publikacji, utwór ma już prawie milion wyświetleń na YouTube i cieszy się setkami pozytywnych recenzji, co zdecydowanie potwierdza kolejny wielki sukces norweskich bliźniaków! Po wersji live nowego kawałka, nastanie pora na odświeżenie numerów wydanych rok temu, a „One Flight Away” jest właśnie jednym z nich. Do tego ma szczególne znaczenie dla polskich fanów. Teledysk do tego singla został nakręcony w Polsce! W tle wideoklipu w 30 sekundzie możemy zauważyć między innymi sylwetkę Pałacu Kultury i Nauki w naszej stolicy. W teledysku ukazana jest także panorama miasta i wiele innych, interesujących ujęć warszawskiego zgiełku. Utworów, jakie zaprezentuje norweski duet, będzie znacznie więcej. Jakich? Niech pozostanie to niespodzianką!

 

 

Czym jeszcze zaskoczą nas Marcus & Martinus? Odpowiedź na to pytanie fani poznają już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Przed duetem wystąpi grupa o elektronicznym brzmieniu LZ7, a  gwiazdą wieczoru będzie Jason Derulo. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.